Skip To Main Content
* Offers Creative and Performing Arts (CAPA) special program
** Offers Creative and Performing Arts (CAPA) & Gifted Academy special programs
*** Offers Adult Education program

Staff Directory

1 2 3 80 > showing 1 - 52 of 4133 constituents

Lisa Abbas

SOCIAL SCIENCE 6-8
School: ext. 67057

Theodore Abbgy

TITLE 1 TUTOR
School:

Julie Abbot

EC LI INCLUSION PARA 7.0 HR
School: ext. 69347

Teri Abbott

SUBSTITUTE NUTR SERVICE WRKR
School:

Carrie Abbott-Walk

EC INSTRUCTIONAL COACH
School:

Mustafa Abdall

ESL NEWCOMERS 6-8
School: ext. 71166

Manar Abdulelah

LITERACY TUTOR 9MO/5.5HR
School:

Nada Abedrabbo

EC ELL PARA 7.0 HR
School:

Sabreen Abedrabo

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 72021

Nevagay Abel

SCHOLASTIC BOWL
School:

Zulema Abreu Hernandez

DUAL LANGUAGE CURRICULUM 01
School:

Rihan Abuhamdan

B/L ARABIC 04
School: ext. 67284

Linda Ace

BUS DRIVER
School:

Beth Ackerman

GENERAL CURRICULUM 02
School: ext. 68045

Carol Ackerman

GENERAL CURRICULUM 02
School:

Miryam Acuna

LI PARA 6.50 HR
School: ext. 69206

Pablo Acuna

BOYS' SOCCER COACH
School:

M michelle Adam

SOCIAL WORKER
School: ext. 18151

Cynthia Adami

TESTING MONITOR
School: ext. 67150

Eppy Adami-Bunyard

GENERAL CURRICULUM 01
School: ext. 67109

Britney Adams

REGULAR BUILDING SUB 9 MO
School: ext. 72046

David Adams

PSYCHOLOGIST
School:

Debbra Adams

OP3 - OFFICE PROFESSIONAL 3

Guy Adams

PROGRAM SUPERVISOR/TRANSPORTAT

Joanna Adams

EC INSTRUCTIONAL PARA 7.0 HR
School: ext. 68842

Maria Adams

CAPA MATH 6-8
School: ext. 67309

Melanie Adams

LANGUAGE ARTS 6-8
School: ext. 71000

Nicole Adams

GENERAL CURRICULUM 04
School: ext. 67627

Philip Adams

INSTR PHYSICAL EDUCATION 9-12
School: ext. 68680

Sarah Adams

PSYCHOLOGIST
School:

Gayle Addis

LUNCH AIDE 2.0 HR
School:

Shaun Agler

LUNCH AIDE 3.0 HR
School:

Nancy Agnew

TESTING MONITOR
School:

Caroline Ahlberg

TEAM RESOURCE TCHR K-5
School: ext. 67011

Kathy Ahrens

2ND CK/SAT COORD/HD CASH 6.0
School:

Michael Ahrens

INDUSTRIAL EDUCATION 9-12
School: ext. 72057

Andrea Akerman

HS MGR/MS MGR W/SAT 8.0
School:

Khaledah Al Aloosi

GEN SCIENCE 6-8
School: ext. 69882

Omar Al Aukaidy

EC FAMILY SUPP PROF 10MON/8HR

Hiba Al Doori

EC SCREENING PLAC PROF 12MON
School: ext. 61157

Zaman Al Shameri

B/L ARABIC K
School: ext. 68759

Samar Al Zoubi

B/L ARABIC 03
School: ext. 71174

Karin Alabbodi

SPECIAL ED BLDG PARA 6.5 HR
School: ext. 68827

Arshee Alam

LIBRARY PARA 6.5 HR
School: ext. 69396

Suadad Alazzawi

INDUSTRIAL EDUCATION 9-12
School: ext. 68511

Michele Alberstett

GIFTED LANGUAGE ARTS 6-8
School:

Mitchell Alberstett

WRESTLING COACH
School:

Paul Albright

U.S. HISTORY 9-12
School: ext. 67839

Jorge Alcaraz Saura

B/L TEAM RESOURCE 9-12
School: ext. 69554

Aracely Aldama

OP1 - OFFICE PROFESSIONAL 1
School:

Tammy Aldrich

SOCIAL WORKER
School: ext. 41117

Shana Alex

TEAM RESOURCE TCHR 9-12
School: ext. 47211
1 2 3 80 > showing 1 - 52 of 4133 constituents