Skip To Main Content
* Offers Creative and Performing Arts (CAPA) special program
** Offers Creative and Performing Arts (CAPA) & Gifted Academy special programs
*** Offers Adult Education program

Staff Directory

< 1 2 3 4 5 80 > showing 105 - 156 of 4118 constituents

Renee Anderson

EC INSTRUCTIONAL PARA 7.0 HR
School: ext. 68939

Rita Anderson

SUBSTITUTE CLERICAL
School:

Scott Anderson

HEALTH EDUCATION 6-8
School: ext. 68483

Shirin Anderson

REMOTE B/L ARABIC 02
School:

Stacy Anderson

B/L CURR/SPANISH 05
School: ext. 67600

Stephanie Anderson

GENERAL CURRICULUM 03
School: ext. 71328

Kaitlyn Anderson-Bougie

ENGLISH 9-12
School: ext. 71562

Izabel Andrade

OP1 - OFFICE PROFESSIONAL 1
School:

Erin Andrews

MONTESSORI CURRICULUM 1-3
School: ext. 69553

Jason Andrews

INDUSTRIAL EDUCATION 9-12
School: ext. 69516

Kimberly Andrews

EC INSTRUCTIONAL PARA 7.0 HR
School:

Mandi Andrews

GENERAL CURRICULUM 02
School: ext. 68470

Tammy Andrews

SPECIAL ED BLDG PARA 6.5 HR
School: ext. 68885

Erin Andrist

REMOTE GEN CURRICULUM 02
School: ext. 67711

Amanda Andrus

ESL TEACHER 6-8
School: ext. 68489

Kakumbi Angela

BILINGUAL TUTOR 9MO/5.5HR
School:

Nidya Angeles

DUAL LANGUAGE CURRICULUM 05
School: ext. 67856

Linda Anker

EC ELL TEACHER ALL DAY
School:

Brianne Apantenco

GENERAL MATH 6-8
School: ext. 71578

Christine Appell

SUBSTITUTE CLERICAL
School:

Michael Apperson

CAPA DRAMA 6-8
School: ext. 71108

Daniel Appino

SCHOOL COUNSELOR 9-12
School: ext. 10592

Patrick Appino

INTEGRATED MATH 9-12
School: ext. 68632

Susana Aragon Arteaga

B/L SPED BLDG PARA 6.5 HR
School:

Jaqueline Aranda

LITERACY TUTOR 9MO/5.5HR
School:

Margaret Arbetman

LI/AU PARA 6.5 HR
School: ext. 71360

Eric Archer

SOCIAL SCIENCE 6-8
School: ext. 71098

Kristin Archer

TITLE I TEACHER K-5
School:

Anthony Arco

TRUCK DRIVER
School:

Blanca Arellano Rodriguez

DUAL LANGUAGE CURRICULUM 02
School:

Tara Arencibia

SPECIAL ED BLDG PARA 6.5 HR
School: ext. 69166

Carla Arevalo

EC INSTRUCTIONAL PARA 7.0 HR
School:

Patricia Arevalo

EC ELL PARA 7.0 HR
School: ext. 68969

Carl Armato

PHYSICAL EDUCATION K-5
School:

Sharon Armato

TITLE I TEACHER K-5
School:

Susan Armellani

GIFTED CURRICULUM 04
School: ext. 67446

Jami Armendariz

REMOTE GEN CURRICULUM 03
School:

George Armstrong

HELP DESK SPECIALIST 12M/8HR
School:

Renee Armstrong

CAPA LANGUAGE ARTS 6-8
School: ext. 71609

Jacob Arnold

FOOTBALL COACH
School:

Joshua Arnold

FOOTBALL COACH
School:

Mary Arnold

SUB PRINCIPAL DAILY
School:

Kathi Arnould

ITINERAN PROCEDURAL COACH 9-12
School: ext. 13026

Theresa Aronica

SPECIAL ED BLDG PARA 6.5 HR
School:

Irene Arreguin

VOLLEYBALL INTRAMURAL
School:

Rosalinda Arreguin

B/L CURR/SPANISH 22
School: ext. 69570

Yolanda Arreguin

EC LUNCH AIDE 3.0 HR
School:

Carlos Arroyo

B/L CURR/SPANISH 03
School: ext. 67876

Maria victoria Arroyo Del Rey

GIFTED GEOMETRY 9-12
School: ext. 71242

Lulije Asani

B/L DATA SUPPORT PROF 12M

Nathan Asbury

CHEMISTRY 9-12
School: ext. 67383

Isaac Ashby

GENERAL MUSIC K-5
School:
< 1 2 3 4 5 80 > showing 105 - 156 of 4118 constituents